fotograf atolyesi ayvalik

Fotoğraf Atölyesi

Fotoğraf Atölyesi

Destek Tasarım Akademisi – Ayvalık

17 Temmuz 2019 – 17.00 – Ücretsiz

Yer: Destek Tasarım Akademisi-Ayvalık

Fotoğraf Atölyesi Etkinlik İçeriği

Destek tasarım atölyesi ücretsiz fotoğraf atölyesi etkinliklerine başlıyor.Haftada bir gün olacak bu atölye çalışmasında, Turgay Susen’in hocalığında eğitim önce teorik olarak ve fotoğraf çekimleri yapılacak.

Destek Tasarım Akademisi Hakkında

2014 yılında Ayvalık‘ta kurulmuştur.Tasarım kavramı içine giren her türlü beceri ve sanat dalı ilgi alanları arasındadır.Tasarım ürünleri, Resim, Heykel,Dijital baskılı eserler v.b. içeren bir dükkan ve cafe mevcuttur.

Akademide zaman zaman film gösterimleri, söyleşiler,atölyeler v.b. etkinlikler düzenlenir.

Misyonu

Sanata katkı koymak: 
Ülkemizin kültür ve sanat ortamına katkıda bulunmak, zenginleştirmeye çalışmak, Türk kültürünü ve sanatını yabancı ülkelerde tanıtmak, öte yandan dünyada kültür ve sanat alanındaki değişiklik ve gelişmeleri takip etmek amacı ile tüm sanat çalışmalarına destek vermek.

Tarihi değerleri korumak ve yaşatmak: 
Türkiye’nin doğası ile tarihi ve kültür zenginliklerinin geçmişten geleceğe köprü kuran her ürününü gerçek değerine ve önemine uygun biçimde koruyarak tanıtmak, tarihsel ve kültürel varlığını zenginleştirerek yaşatmak.

Eğitim faaliyetlerinde bulunmak: 
Yetişmekte olan neslin durumlarının, bilimsel ve kültürel eğitimleri başta olmak üzere sosyal, ekonomik ve kültürel iyileştirilmesine katkıda bulunmak. Bu amaçla eğitim kurumları kurmak.

Çevre koruması: 
Özellikle Kuzey Ege ve Güney Marmara ve çevresinin doğal ve ekolojik dengesinin, mimari özelliklerinin iyileştirme ve korunmasını sağlamak.

Tarih

Tem 17 2019
Expired!

Zaman

17:00 - 20:00