ayvalik Oldies Goldies Forever Young

Oldies’n Goldies Forever Young

Oldies’n Goldies Forever Young

Balıkesir’de bir şehir efsanesi, dans partilerinin en iyisi Oldies’n Goldies Forever Young, 6 Temmuz 2019 gecesi sizleri eğlenceye davet ediyor.

Geçmişte yaşadığınız güzel anıların pozitif enerjisini bedenlerinizde hissedeceğiniz, tüm zamanların en iyi dans parçaları eşliğinde dans ederken dostlarınızla nostaljik ve keyifli bir akşam geçireceğiniz bu partide yerinizi alın.

50 ve 60’lı yılların İspanyol paça pantolonları, kaprileri, slim cut ya da A kesim elbiseleri, eşarp ve bandanaları.

70’lerden geniş yaka dar kesim desenli veya denim gömlekler, yüksek belli İspanyol paça pantolonlar, abartılı aksesuarlar, iri halka küpeler, şapkalar.

80’lerden neon renkler ve vatka gerçeği, tayt üzeri tozluklar, leopar desenli kıyafetler, deri pantolonlar, aşırı kabarık saçlar.

90’lardan deri veya kot ceketler, bisiklet şortları, kargo ya da buz mavisi kot pantolonlar, spagetti askılar, tayt üzeri, çok katlı neon etekler, oduncu gömlekleri, file çoraplar, bel çantaları.

2000’lerden taşlı kot pantolonlar, kot pantolon üzeri elbiseler, asimetrik etekler, kadife takım eşofmanlar, panço ve bolerolar, abartılı sahte kürkler… Veya sevdiğiniz ikonlara gönderme yapacağınız kostümler….

Bu müthiş moda ve müzik şöleni eşliğinde anılarımızda yer etmiş filmlerden kesitler, video klipler ve slayt gösterileri uzun zamandır hatırlamadığınız sürpriz hatıraları hafızalarınızdan günümüze taşıyacak, sizleri zaman içerisinde yolculuğa çıkartacak.

Gecenin müzik ve görselleri Suat Ok(@swatabi) tarafından sunulacak. Haftasonu eğlencesini doyasıya dans ederek yaşamak isteyenler Ayvalık’ın önemli eğlence mekanı Kraft’ da buluşuyor.

Tarih

Tem 06 2019
Expired!

Zaman

22:00 - 23:00
Kategori