hiphop summer festival ayvalik cunda

Hip Hop Summer Fest

Türkiye’nin ilk kamplı Hip Hop festivali Hip Hop Summer Fest, 16-18 Ağustos tarihleri arasında Balıkesir Cunda Adası’nda gerçekleşecek.

Hip Hop Summer Fest Türkiye’nin ilk kamplı ve 3 gün süren festivalidir. Bu festivali diğer tüm festivallerden ayıran özelliği bir müzik tarzı için değil bir kültürün festival konseptidir.

Hip Hop kültürünü oluşturan rap müzik, dj, break dance ve graffiti harmanlanarak bu festival konsepti oluşturulmuştur. Katılımcılar 3 gün boyunca kendisini bir Hip Hop cumhuriyetinde hissedecek ve uzun yıllar unutamayacakları bir 3 gün yaşayacaklar.

Tüm Hip Hop kültürünü benimsemiş insanların sadece hayallerine sınırlı olan bu atmosferi biz sizler için tasarladık. Sağa baktığınızda en sevdiğiniz soundları dinleyeceğiniz dj müzik çalacak, sola baktığınızda Türkiye’nin en iyi graffiti sanatçıları eserlerini canlı performansla yapacak, arkanıza döndüğünüzde Türkiye’nin en iyi break dance grupları müzik eşliğinde gösterilerini sergiliyor olacak ve önünüze baktığınızda en sevdiğiniz rap müzik sanatçıları en sevdiğiniz şarkıları tam da önününüzde sizler için söyleyecek.

​Bu hep yaşamak istediğiniz atmosferi Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinden Cunda Adası’nda güneşin altında denize sıfır ve sizin için tasarladığımız özel bir alanda yaşayacaksınız.

​Kısacası Hip Hop Summer Festivali demek deniz, kum, güneş ve 72 saat durmadan Hip Hop demek.

Etkinlik Programı

*İstanbul Trip *Ayben *Yener Çevik *Anıl Piyancı *DJ Funky C *Şanışer ft. Sokrat St. *Sansar Salvo *Allame *Hayki *Da Poet *Kurşun

Bilet Fiyatı

50TL-120 TL

Festival Hakında

http://festtr.com

Tarih

Ağu 16 - 18 2019
Expired!

Zaman

02:00 - 23:30
Kategori